حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

اپلیکیشن IKEA PLACE

اپلیکیشن IKEA PLACE

[vc_row][vc_column 0=””][vc_column_text]اگر به دنبال این هستید که ببینید هریک از مبل ها یا میزهای ایکیا به دکوراسیون خانه شما می آید یا نه، کافیست اپلیکیشن IKEA PLACE را روی گوشی هوشمند خودتان نصب کنید و براحتی تصاویر واقعی و سه بعدی واقعیت افزوده آن را در منزل خود ببینید.

اپلیکیشن IKEA PLACE

درک بهتر واقعیت

این عکس حاصل یک چیدمان خجالت آور است که همه ما تجربه ش کردیم. یک راحتی زیبا یا میز نهارخوری انتخاب می کنیم، با هیجان آن را به خانه می آوریم و بعد متوجه می شویم که به بقیه وسایل خانه ست نمی شود و یا در فضایی که برایش در نظر گرفته ایم جا نمی شود.

اکنون به لطف اپلیکشین واقعیت افزوده IKEA PLACE این مشکل دیگر به گذشته ها تعلق داره. به کمک این اپ، مشتریان ایکیا می توانند ببینند که بیش از 2000 کالای مبلمان و میز ایکیا در محیط خانه آن ها چطور به نظر می آید.

 

 

 

 

 

اپلیکیشن IKEA PLACE

مقیاس واقعی

 

اپ IKEA PLACE این امکان را می دهد که مبلمان را به شکل تصویر سه بعدی و با مقیاس واقعی در اتاق ببینید. شما می توانید مبلمان را دقیقا به شکلی ببینید که انگار در اتاق شما هستند، دور آنها راه بروید و  از زوایای مختلف آن را ببینید. بیش از 2200 کالای موجود در این اپ شامل انواع مبلمان، راحتی، میز نهارخوری و میز جلو مبلی می شود.

 

 

 

 

 

اپلیکیشن IKEA PLACE

دقت میلی متری

 

 

استفاده از این اپ یک تجربه جدید است. می توان میز یا صندلی را در هر جای تصویر قابل دید در گوشی جای داد و آن را در هر جهتی چرخاند. می توان به آن نزدیک شده و رنگ پارچه را به دقت تشخیص داد. ابعاد میز و صندلی با دقت میلی میتری نمایش داده می شود.

 

 

 

 

 

 

اپلیکیشن IKEA PLACEاپلیکیشن IKEA PLACE

 

این اپ قابل نصب بر روی گوشی های  اپل و اندرویدی دارای AR است. برای نصب از لینک های زیر استفاده کنید.

اپلیکیشن IKEA PLACE

اپلیکیشن IKEA PLACE[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row 0=””][vc_column 0=””][recent_products_mixed title=”جدیدترین محصولات” per_page=”10″ columns=”4″][/vc_column][/vc_row]

کلیدواژه : IKEAآیکیاایکیا
admin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تهران، خیابان گیشا
021-88240035
mobelikea@gmail.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X